RU

Гойдалка №2

гойдалка, гойдалки, качели, качеля, гойдалки садові фото, гойдалки львів

Ціна: 695 у. о.

Гойдалка №20

садові гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалка садова

Ціна: 495 у. о.

Гойдалка №26

садові гойдалки, гойдалки фото, гойдалки львів

Ціна: 695 у. о.

Гойдалки

гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки львів, гойдалка, гойдалки садові, гойдалки цінаГойдалкиСьогодні вже стало звичним явищем для тих, хто є власником приватного будинку, мати у себе в дворі таку незамінну річ, як садова гойдалка.

Гойдалка викликає асоціацію перш за все з безтурботним дитинством, вона завжди дарує позитивні емоції та приємний відпочинок і, звичайно, тішить око та прикрашає двір.

Більшість людей люблять свої заміські будинки саме за те, що там можна комфортно відпочити на свіжому повітрі, вийшовши на вулицю у двір, зразу опинитись серед природи. Садові гойдалки, садова гойдалка, гойдалка садова, гойдалки з дерева, гойдалка, гойдалки, дерев'яні гойдалкиСадові гойдалкиОсобливо для людей, які звикли до життя у великих мегаполісах, з їх постійними стресами та суєтою, які стомилися від важкого повітря та шуму. В таких випадках гойдалки садові будуть дуже доречні, вони допоможуть розслабитись, налаштуватись на позитив. Гойдалка буде зручним місцем для читання, приємної розмови чи просто відпочинку від буденних справ.

Садові гойдалки універсальні для будь-якого віку. А для дітей гойдалка у дворі стане скоріш за все основним місцем для забав.

Гойдалки займають невеличку площу, тому їх можна встановити навіть в дуже маленьких двориках. Для гойдалок не обов'язково встановлювати якийсь фундамент чи підлогу, їх можна покласти безпосередньо на землю, газон чи пісок.

Для садових гойдалок не страшні перепади температур, вони легко можуть адаптуватися до будь-яких погодних умов. Гойдалки садові можна гойдалки садові, гойдалки з дерева, гойдалка фото, гойдалки львів, гойдалки, гойдалкаГойдалки садовівстановити на вулиці з перших днів весни, а забрати аж під кінець осені.

Ваша гойдалка створить затишну атмосферу в дворі і жоден з гостей не втримається від спокуси погойдатись чи хоч посидіти на ній.

Гойдалки садові у дворі

Стаття

Як вибрати гойдалки садові

 

Гарному дизайну та загальному зовнішньому вигляду садової ділянки важливо приділяти увагу не менше, ніж догляду за деревами та грядками. Адже по тому як виглядає присадибна територія можна з легкістю судити і про самого господаря дому чи дачі. Зона відпочинку, яка зроблена своїми руками, різноманітні садові лавки, гойдалки садові, альтанки з дерева, доріжки вимощені бруківкою - це все здатне зробити вашу прибудинкову територію досить комфортною і дуже функціональною.

Дерев'яні гойдалки садові, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки садові, гойдалки фото, гойдалка з дереваКожен "професійний" дачник добре знає як важливо мати на дачі спеціальні садові меблі, які мали би забезпечити комфортний відпочинок. Саме одним із таких видів меблів для двору і є садові гойдалки з дерева, які в погожу днину дають можливість розслабитись і відпочити.

Вибір гойдалки не буде складним завданням, але щоби не натрапити на ширпотреб чи просто неякісний товар, необхідно володіти хоча б мінімальними знаннями про види та характеристики садових гойдалок. Дана стаття саме про це.

 

Стандартні гойдалки.

Назва говорить сама за себе - це стандартне готове рішення для тих, кому потрібно щоб гойдалка була зібрана швиденько і розмістити її на подвір'ї. Такий варіант досить зручний, але саме для даного типу  необхідно ретельно звертати увагу на якість монтажу та характеристики.  Готові гойдалки зазвичай укомплектовані навісом від сонця, здатні витримати 2-3 людей, мають зручне сидіння і різні аксесуари, в залежності від виробника.

 

Дитячі гойдалки.

Менші у порівнянні з першим видом, Садові гойдалки з дерева, гойдалки садові, гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки львів, гойдалки фотоСадові гойдалки з деревасадові гойдалки для дітей. Їх часто можна зустріти у спеціалізованих магазинах. Тим не менш вони мають досить надійну конструкцію, виготовлені переважно з металу, мають привабливий для дитини дизайн та оснащені всім необхідним. Виробники часто вдаються до таких маркетингових хитрощів як те, що вказують що дана гойдалка розрахована на певну вагу, яка іноді буває невиправдано мала. Це робиться для того, щоб по мірі підростання дитини, для нього потрібно було купувати нові садові гойдалки. При виборі, звичайно, особливу увагу необхідно приділити міцності всієї конструкції гойдалки та кріплень.

 

Гойдалка-диван.

За своїм зовнішнім виглядом гойдалка-диван - це та ж стандартна гойдалка садова, яка укомплектована більш комфортною спинкою, сидінням та іншими доповненнями. Цей вид особливо припаде до душі старшим людям. Вони відносяться до гойдалок преміум класу садових гойдалок. гойдалка, гойдалки, альтанки, гойдалки з дереваПривабливий зовнішній вигляд, декоративні елементи, плавний хід, невелика амплітуда, що відрізняється від стандартних гойдалок. Їх можна встановити як на ділянці саду, так і території дорогого маєтку. Дерев'яні садові гойдалки здатні внести додатковий шик у ландшафтний дизайн, але і ціна на них буде значно відрізнятись від стандартних в сторону збільшення. В ціну таких гойдалок входять не тільки дорогі матеріали та елементи декору, але й ексклюзивний дизайн та робота майстра по індивідуальному замовленні. Зовнішній вигляд таких гойдалок класу преміум ідеальний і впишеться в будь-який ландшафт заміської території.

Як обрати садові гойдалки?

Рівень цін і виробник.

Потрібно починати саме з цих показників. Після того, як ви визначите для себе свої можливості у фінансовому плані, можна приступати до пошуку взірців за виробниками, орієнтуючись на позитивні відгуки тих хто вже придбав дані гойдалки.

Зовнішній вигляд та якість матеріалів.

Від фінансів, звичайно, залежить багато, але при будь-якій ціновій категорії варто звертати увагу на якість: матеріали, якість монтажу, безпечність та екологічність.

Розмір садової гойдалки.

Після визначення із цінами, виглядом та виробником варто звернути увагу на розмір. Тут загалом все повинно бути зрозуміло - якщо сім'я невеличка то підійде менша за розміром гойдалка, якщо охочих погойдатися більше - потрібно вибирати 3-4 місну.

гойдалки львів, гойдалки, гойдалка, гойдалки з дерева, альтанки

Максимальне навантаження.

Цей показник буде залежати від кількості місць, на які розрахована гойдалка, і діапазон по вазі зазвичай становить 150-400 кілограм. Напевне зайвим буде сказати про те, що краще брати з більшим запасом по масі.

Зовнішній вигляд та опора.

Від надійності опори каркасу безпосередньо залежати буде стійкість. І наскільки гойдалки з дерева виявляться стійкими, настільки й безпечними. Також опора грає роль при виборі поверхні, на яку потім будуть встановлені гойдалки садові.

Комплектація гойдалок.

Цей параметр грає роль при визначенні рівня комфорту: спеціальні подушечки, чохли, покривала, підставки під чашки та ін.

Особливості конструкції.

Відстань від поверхні землі до сидіння, механізм, змінює величину нахилу і регулює висоту, амплітуда розгойдування, форма та інші моменти, які допоможуть створити потрібний комфорт та зручність перебування на відпочинку на садовій ділянці, насолоджуватись перевагами, які дають ваша садова гойдалка.

 

Садові гойдалки з дерева

 

Садові гойдалки з дерева являють собою незамінний атрибут для відпочинку на свіжому повітрі. Їх можна вважати певним видом меблів для двору, які поєднують в собі комфорт, міцність та надійність. Такі гойдалки завжди мають стильний зовнішній вигляд і при цьому не порушують, а, навпаки, покращують гармонію вашої заміської території. Дерев'яна гойдалка природно і дуже вдало стає повноправним елементом екстер'єру, красиво та естетично поєднюючись із будь-якою спорудою і садовими прикрасами навколо.

Садові гойдалки з дерева, гойдалки садові львівЯкщо ви вирішили купити гойдалки садові для свого двору, то перш за все слід звернути увагу на матеріал з якого вони зроблені, їх екологічність, якість та надійність виробництва даного виробу. Крім цього при виборі гойдалки для саду важливими деталями є розмір, дизайн, зручність, функціональні особливості. Садова гойдалка повинна не тільки мати показний зовнішній вигляд, але й добре виконувати поставлені на неї завдання.

Ціна гойдалки залежить від кількості матеріалів, які затрачені на її виробництво, їх вартості, складності виконання конкретного виду замовлення, відстань доставки та деяких інших організаційних моментів.

Дерев'яна гойдалка садова може мати може мати найрізноманітніші форму та конструкцію. Вона наповнює навколишню атмосферу комфортом і затишком та змінює будь-яку ландшафтну архітектуру. Садові гойдалки з дерева вже стали класикою в сучасному садово-парковому дизайні, вони підкреслюють і доповнюють загальний стиль вашого садка чи дворика.

Альтанки, гойдалки та садові меблі нашого виробництва створені для того, щоб зробити ваше життя та ваш відпочинок значно комфортнішими та радісними, насолоджуватись спілкуванням з друзями, родиною та близькими людьми.

Гойдалки садові. Догляд

 

Гойдалка - це різновид садових меблів, який користується попитом як серед дітей,Гойдалки садові, гойдалка, гойдалки з дерева так і дорослих. Встановіть їх у себе на території - це один з найкращих способів підвищити її привабливість.

Існують різні види, але всі чудово виконують свої функції - дарують радість та задоволення всім, хто вирішив ними насолодитись. Спеціалісти поділяють ці вироби на дві великі групи - дитячі та дорослі. З дитячими моделями знайомий кожен, а от дорослі зустрічаються вже не так часто. Вони не дозволяють сильно розколисуватися, проте мають багато інших переваг.

Як вибрати гойдалку?

Це питання цікавить багатьох власників заміських будинків, і не даремно - зробити свій вибір насправді досить непросто, надто вже багато варіантів пропонується. Рекомендуємо виконувати декілька наступних правил.

Перше, на що слід звернути увагу,- конструкція. Визначте де буде знаходитись гойдалка, на якому покритті ви хочете її розмістити. Одні варіанти краще розміщувати на траві, інші - на ґрунт, деякі на спеціальну площадку. Стійки гойдалок бувають звичайними та дугоподібними. Звичайні проминають ґрунт, тому класти їх на газон чи м'яку землю не рекомендується. Для цього краще підійде варіант зі спеціально підготовленою твердою ділянкою.

Другий момент матеріал, з якого вони зроблені. Сьогодні можна зустріти найрізноманітніші моделі, однак найбільш популярні гойдалки з дерева та різновиди металічних. Дерев'яні краще виглядають і гармонійно пасують на будь-якій ділянці, але дерев'яні вироби вибагливі, потребують догляду ті захисту від вологи. Весь догляд за металом зводиться до періодичного обновлення покриття. Якщо ви обрали дерев'яну модель, поставте її під спеціальний навіс чи шатро, який захистить ваші меблі від дощу та снігу. Вироби з металу витриваліші до умов відкритого навколишнього середовища.

Гойдалки з дерева, гойдалки садові, садові гойдалки, гойдалки львів, гойдалки, гойдалка, альтанки, альтанкаНайдешевший варіант для даного виду меблів - пластикові. Само собою про особливу міцність та надійність не може бути й мови, хоча точні характеристики залежать від типу пластика. Перевагою цього виду є опір сонячним променям та волозі. Тим не менше в місцях із суворим кліматом не рекомендують встановлювати гойдалки садові із пластмаси, оскільки вони втрачають свою міць в мороз.

Не забувайте, що навіть гойдалка садова з металу не вічна. Якщо вчасно не оновлювати полімерне покриття, на них може з'явитись іржа. Це в певній мірі стосується і дерев'яних виробів.

За більш розширеною інформацією слід звертатись в місце купівлі, або до експертів в даному питанні, вони детально розкажуть всі моменти, які вам потрібно знати.

Гойдалки з дерева

 

Гойдалки з дерева являють собою елемент дизайну дачної території, проте за досить короткий час стають чудовою місциною для дитячого та дорослого дозвілля. В затінку дерев вони відмінно розташовуються та веселять очі. гойдалки з дерева, дерев'яні гойдалки, гойдалки з дерева фотоГойдалки стають вже популярним подарунком, який престижно презентувати забезпеченим господарям маєтку. Дерев'яні садові гойдалки демонструють забезпеченість, статус та стиль своїх власників. Діти між собою змагаються, хто розгойдається найвище, аж до неба, дорослі натомість неквапливо погойдуються пригадуючи своє безтурботне минуле. Так виглядає, що популярність гойдалки з дерева фото йде від літературних селищ дачників, в яких богема спілкувалася між собою. Погойдуючись, із бокалом вина в руці, на дерев'яній лавці створювалися славетні повісті, розгортались романи. На даний час життя людей знову зміщується у сторону природного та натурального, садові гойдалки набувають нового змісту.

Часто майданчик, де встановлена гойдалка, стає дуже приємним простором для забав і відпочинку. Дерев'яні гойдалки купити досить добре вписуються в будь-який пейзаж, оскільки дерево - це завжди модно, а а класиці дизайн не потрібен. Поруч із улюбленими парковими прикрасами гойдалки з дерева будуть виглядати солідно та натурально. Дерев'яні гойдалки - це щось родом зі самого нашого дитинства. Виглядає ніби просто гойдалка, але раптом вона якимось дивним чином створює правильний дизайн нашого двору домашнім, затишним, приємним.

Гойдалки садові - затишне місце для відпочинку.

Мабуть, всім, хто сидить на лавці та легенько погойдуються, приємно насолоджуватись заходом сонця, щебетом птахів, шелестом потічка або просто відпочивати, не думаючи ні про що, у вихідні дні на свіжому повітрі? гойдалки з дерева, дерев'яні гойдалки, гойдалки фото, садові гойдалкиСадові гойдалки ціна вже дуже давно стали поширеним видом меблів для паркового простору, заміського подвір'я, ділянки у саду. Вони є частиною ландшафтного дизайну, прикрашають ділянку, газон, галявину, додають трохи романтичності та шарму.

Садова гойдалка - це дуже зручний та практичний вид дачних меблів, які ми безпосередньо використовуємо для нашого відпочинку, релаксу та комфорту. Сьогодні ринок пропонує всім охочим величезний вибір гойдалок, кожен зможе обрати для себе саме ту, яка припаде до душі і буде максимально зручною. Різноманітні конструкції, гамма кольорів, різновиди матеріалів та дизайнерських рішень дадуть змогу всім зі смаком й стильно облаштувати відпочинкову зону у своєму дворі.

Садові гойдалки

Вибираючи гойдалки садові, ми повинні найперше звернути увагу на якість виробу, міцність та надійність каркасу конструкції, зручність, розміри, та, обов'язково, стиль та дизайн. Адже добре коли вони будуть не тільки комфортабельні та функціональні, але й також гарними, мають доповнювати стильну композицію вашої садової ділянки чи дачної території, пасувати до інших об'єктів розташованих неподалік. Гойдалка - це один з елементів садового дизайну романтичного стилю.

Ще раз про вибір гойдалки з дерева

Більшості з нас хочеться якомога більше свого часу проводити на вулиці, на природі, на свіжому повітрі. Для таких випадків дуже добре підійдуть якраз садові гойдалки з дерева і не тільки дерев'яні. Багато хто облаштовує свої екстер'єри з таким же бажанням створити комфортні умови для відпочинку як і своє житло, стараючись щоб перебування тут було максимально приємним. Тому і не дивно, гойдалки з дерева можна зустріти все частіше.

 

Дерев'яні гойдалки

 

дерев'яні гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки садові, гойдалкиДо доброго звикається дуже швидко. Так ми влаштовані. Все те, що нам припаде до душі, хочеться зробити невід'ємною частиною повсякденного життя. Іноді це складно, буває, що дорого, а часом просто непрактично. Але все ж не такі й рідкісні випадки, коли наш комфорт в наших руках. Без необхідності витрачати великі гроші, наполегливо працювати і та втрачати дорогоцінний час. Хто би що не казав, а садові меблі - це найважливіший елемент декору, який забезпечує вам та вашим близьким комфорт і затишок. Один із найбільш нестандартних предметів таких меблів - садові гойдалки.

гойдалки садові, гойдалки з дерева, дерев'яні гойдалки, гойдалкиОригінальний дизайн - візитка вашого саду

Крім того, що на таких гойдалки з дерева завжди приємно колисатись із улюбленою книгою або просто неквапливо побалакати з рідними й близькими, вони стають невід'ємною частиною дизайну вашої ділянки, гармонійно зливаючись із будь-яким ландшафтом. Столи та лавки - це також важливі елементи садових меблів, але якщо шукаєте щось оригінальне і незвичне, наші дерев'яні гойдалки садові - саме те, що потрібно.

Подібні предмети завжди викликають захоплення у гостей і бажання хоч трохи погойдатися взад-вперед, згадуючи дитинство. Не відмовляйте їм і собі у такому простому й доступному задоволенні. Адже ціна гойдалки у нас більш ніж доступна. І ви самі це бачите.

садові гойдалки, гойдалки садові, гойдалки з дерева, гойдалка, дерев'яні гойдалкиКоли перед очима величезний вибір, складно зразу визначитись, що потрібно саме вам. Дозвольте дати декілька порад:

- Гойдалки садові з дахом - це завжди більш надійний варіант. Вона захистить вас від сонця та дощу.

- Якщо вона буде встановлена під окремим навісом, можна зекономити і вибрати гойдалку без дашка.

- Металевий каркас більш міцний, проте гойдалки з дерева краще вписуються в загальну картину.

- Купуючи дерев'яні гойдалки, замовте і м'який елемент. Він недорого коштує, проте зробить сидіння м'яким і приємним.

гойдалки фото, гойдалка з дерева, гойдалки садові, гойдалки з дереваНе будемо заперечувати, що гойдалка з дерева і їм подібні досить громіздкі. І багатьох покупців зупиняє той факт, що доведеться їхати в магазин, а потім самостійно везти все у потрібне місце.

У нас ви зможете без проблем підібрати саме те, що вам потрібно. Без переплати, додаткових умов ті підводних каменів. Тільки якість та впевненість у правильному виборі. Порівняйте наші ціни із пропозиціями конкурентів і вибір стане очевидним.

До того ж ми пропонуємо гойдалки фото на будь-який смак:

 

 - дитячі;

 - дорослі;

 - маленькі гойдалки;

 - великі гойдалки з дерева;

 - яскраві вишукані;

 - прості.

 

гойдалки садові, гойдалки з дерева, гойдалки фото, гойдалки львів, гойдалки ціна, дерев'яні гойдалкиПросто подивіться на все різноманіття вибору і ви не залишитеся байдужими. А ваші діти, побачивши дерев'яні гойдалки, будуть у захваті і точно вмовлять вас зробити покупку.

Підготовка до дачного сезону - це завжди багато роботи і клопоту. Але ж дача - це не тільки город і постійний труд. Це також можливість приємно провести час на свіжому повітрі подалі від шумного міста та безперервних транспортних потоків.

Дитячі та дорослі гойдалки - це вид садових меблів, які ви також могли би зробити власноруч. Тільки вам на декілька днів доведеться стати зварювальником, ковалем, столяром і малярем. Чи готові ви втратити не один день або тиждень, коли можете витратити цей час із значно більшою користю та задоволенням? Якщо ні, то ви потрапили куди слід.

гойдалки з дерева, гойдалки садові, гойдалки фото, дерев'яні гойдалкиГойдалки з дереваМи пропонуємо широкий асортимент, низьку ціну та висококласний сервіс. Кожен знайде те, що захоче знайти. Будь-які предмети меблів й елементів ландшафтного дизайну припадуть до душі кожному, навіть дуже вимогливому покупцю. Ви знайдете, що шукаєте, тому що наші гойдалки з дерева вам обов'язково сподобаються. Без походів по меблевих магазинах та складах, без переплати і додаткових витрат на транспортування.

 

Садові гойдалки можна сміло зараховувати до садових меблів. Із ними ваша ділянка набуде привабливого та затишнішого вигляду. Вирішивши купити гойдалки з дерева, багато людей стикаються з тим, як їх правильно вибрати. Нижче ми хочемо навести кілька основних правил, керуючись якими ви зможете вибрати дійсно якісну і функціональну модель на свою заміську ділянку.

 

гойдалки з дерева, гойдалка, гойдалки садові, гойдалки фото, дерев'яні гойдалкиНайголовнішим елементом будь-яких моделей дерев'яні гойдалки є, звичайно, їх конструкція. Найперше, необхідно визначитися з тим місцем, де вони будуть встановлені. Це може бути, як трава, так і інше покриття. Від такого чинника безпосередньо залежатиме виду ніжок, які має гойдалка. Вони можуть бути, як у вигляді дуги, так і простими. В останньому варіанті не рекомендується встановлювати гойдалки з дерева на газоні, оскільки вони пошкодять його, утворюючи дірки на землі в результаті покладеного на гойдалки садові навантаження. Таку конструкцію необхідно ставити тільки на майданчик або тверде покриття.

 

гойдалки садові, гойдалки з дерева, гойдалка, гойдалки фото, гойдалки львів, гойдалки ціна, дерев'яні гойдалкиПісля того, як ви визначилися з конструкцією, потрібно подумати про матеріал виготовлення. Сучасні моделі можуть бути виконані з чого завгодно. Але найпопулярнішими залишаються класичні моделі з металу і натурального дерева. Необхідно розуміти, що дерево вимагає особливого догляду і може постраждати від впливу вологи. Метал також потребує певного догляду - фарбування. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на дерев'яній конструкції, то її рекомендується встановлювати в наметі або під будь-яким іншим навісом, а ось конструкцію із металу можна розмістити в бажаному для вас місці, хоч би й під відкритим небом.

 

Деякі моделі дерев'яні гойдалки мають спеціальний навіс. Особливо часто він зустрічається в конструкціях гойдалки фото, призначених для дорослих. Навіс потрібен для захисту від природних опадів і сонячних променів. Функціональність навісу визначається матеріалом виготовлення, також добре, якщо він є знімним, так як таким чином його буде легше мити і чистити.

 

Гойдалка для саду може мати як тверде, так і м'яке сидіння. Якщо сидіння м'яке, то чохли на ньому обов'язково повинні бути знімними, так як сидіння забруднюються дуже швидко. Якщо в придбаної гойдалки з дерева не йдуть такі накидки в комплекті, тоді слід придбати їх у спеціалізованому магазині або пошити власноруч.

При виборі такого предмета рекомендується категорично дізнатися, на яке навантаження розраховані дерев'яні гойдалки, гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки львів, гойдалки фото, гойдалки садовідерев'яні гойдалки . Виходячи з цього, буде ясно, чи підходить вам така модель або є сенс вибрати більш міцну конструкцію. Залежно від того, з якого матеріалу виготовлені гойдалки садові, також визначаємо і спосіб догляду за ними. Якщо вони виконані з натуральної деревини, то їх варто оберігати від високої вологості та надмірних сонячних променів. Крім цього гойдалки з дерева не дуже добре переносять значні перепади температури. Щоб зберегти надовго їх первісний вигляд і функціональність, необхідно проводити їх періодичну обробку за допомогою спеціального розчину - антисептика.

Садові гойдалки. Види, матеріал, як правильно вибрати

 

Для комфортного відпочинку на дачі необхідно мати не тільки компанію родичів і друзів, гарний настрій і шашлик, а й спеціальні меблі. До таких меблів відносять стіл, зручні стільці або крісла, диван і гойдалки з дерева.гойдалки з дерева, гойдалка, гойдалки садові, гойдалки фото, дерев'яні гойдалкиГойдалки з дерева Саме про садові гойдалки піде мова в нашій статті.

 

Види садових гойдалок

 

Всі моделі гойдалки садові ділять на дитячі, стандартні і гойдалки-дивани.

Дитячі гойдалка з дерева мають стійку металеву конструкцію. Деякі гойдалки розраховані на певний вік і вагу дитини, тому досить часто батькам доводиться міняти гойдалки з дерева . Гойдалка оформляються яскраво, щоб вони були цікаві дітям. Сидіння в гойдалках мають ремені безпеки, щоб убезпечити дитину від падінь і інших неприємностей. При виборі дерев'яні гойдалки необхідно приділяти увагу якості і надійності конструкції.

 

Стандартні гойдалка з дерева розраховані на дорослу людину, мають навіс від сонця, а також м'яке сидіння. Конструкція садові гойдалки легко збирається і розбирається. Тому при необхідності гойдалки садові можна прибирати з саду, а на зиму ховати в будинок. Гойдалки з дерева розраховані на вагу трьох осіб.

гойдалки з дерева, гойдалка, гойдалки садові, гойдалки фото, дерев'яні гойдалкиГойдалки з дерева

Гойдалки-дивани схожі на стандартний вид, але більш зручні. Сидіння гойдалки садові за розмірами нагадує справжній диван з м'яким сидінням і спинкою. Диван має зручні підлокітники і м'які подушки. Гойдалки-дивани більше підходять для старшого покоління, яким вони замінюють крісло-гойдалку. Амплітуда коливання не велика в порівнянні з попередніми двома видами. На таких гойдалка садова приємно посидіти почитати книжку, помилуватися природою або поспілкуватися з друзями.

 

Матеріал виготовлення гойдалка з дерева

 

Садові гойдалки виготовляють з дерева, металу і пластика.

Найбільш ненадійними прийнято вважати пластикові гойдалки з дерева . В основному такі гойдалки садові виробляються виключно для дітей. Але навіть для дітей, з їх невеликою вагою, вони не безпечні. Як відомо, пластик матеріал ненадійний. Тому він легко тріскається і ламається, що приводить в непридатність дерев'яні гойдалки. дерев'яні гойдалки, гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки львів, гойдалки фото, гойдалки садовіДерев'яні гойдалкиЄдиний плюс в цьому випадку - невисока ціна. Але не варто гнатися за низькою ціною, краще придивитися до більш дорогих товарів, які мають високу якість і безпеку.

 

Металеві гойдалки садові мають металевий каркас, який є опорою для неї, і металеві ланцюги, на яких висить дерев'яне сидіння. Такі гойдалки надійні і безпечні. Ковані декоративні елементи роблять гойдалка з дерева цікавими, з неповторним дизайном. Такі гойдалки з дерева прикрасять садову ділянку, тим більше, якщо до них підібрати кований столик і ковані стільці. Коштують ковані садові гойдалки досить дорого. Метал, який використовується при їх виготовленні, витримує будь-які погодні умови. Метал для гойдалка садова обробляється спеціальним покриттям, яке не призводить до корозії.

 

дерев'яні гойдалки, гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки львів, гойдалки фото, гойдалки садовіДерев'яні гойдалкиДерев'яні гойдалки  виготовляються з високоякісних порід дерев, а для більшого захисту покриваються спеціальними лакофарбовими матеріалами. Для виготовлення гойдалка садова можуть використовувати дуб, клен, ясен та інші тверді породи дерев. Гойдалки з дерева коштують дорого і чим більше на них різних декоративних елементів, тим дорожче вони коштуватимуть. Особливо вишукано виглядає в саду гойдалка з дерева з різьбленими елементами.

 

Гойдалка садова . Характеристика.

 

Будь-які садові гойдалки складаються з опори, підвісних елементів і сидіння.

 

Опора садових гойдалок робить їх стійкими на поверхні. Така опора виготовляється з металу або дерева. Якщо опора виготовлена ​​правильно, то гойдалки з дерева не гойдалки з дерева, гойдалки, гойдалки садові, садові гойдалки, дерев'яні гойдалки, альтанки з дереваГойдалки з деревабудуть хитатися, коли їх розгойдують або ж вони знаходяться в спокійному стані. Якщо опора не надійна, то при найменшому колисанні дерев'яні гойдалки можуть просто впасти.

 

Підвісні елементи - це ланцюги, на яких висить сидіння і які надійно прикріплені до опори. З'єднувати сидіння з опорою можуть металеві ланцюги, дерев'яні балки або міцні канати (в основному в дитячих гойдалка садова ). Будь-який з цих елементів повинен надійно бути з'єднаний з опорою. Для цього використовуються металеві шурупи. Від того, наскільки якісно будуть закріплені ці елементи, залежить, впаде сидіння чи ні.

 

Сидіння гойдалки садові в основному виготовляється з дерева. У дитячих гойдалках з дерева можна зустріти пластикові варіанти, а у дорослих моделях - металеві. Дерев'яні і металеві сидіння визнані найнадійнішими і безпечними.

 

На що звернути увагу обираючи дерев'яні гойдалки?

 

При виборі звертаємо, перш за все, увагу на матеріал виготовлення, максимальне навантаження, розмір гойдалка садова , діаметр несучого елемента, форму опори та інші додаткові елементи.

 

Про матеріал виготовлення йшлося трохи вище. Вибираючи гойдалки з дерева за матеріалом виготовлення, пам'ятайте, що він повинен бути надійним і якісним.

Від максимального навантаження залежить, скільки людей зможе розмістити одночасно сидіння гойдалок. Максимальне навантаження варіюється від 150 до 400 кг. Краще вибирати дерев'яні гойдалки з найбільшим максимальним навантаженням. В цьому випадку всі елементи конструкції будуть менше страждати від перевантаження і довше прослужать.

 

Розмір гойдалка з дерева залежить від того, скільки людей відпочиває на дачі і на який вік вони розраховані. Для дітей вибирають одномісні або двомісні дитячі гойдалка садова. Для дорослих вибирають гойдалки садові , які здатні розмістити дві-три людини. Чим більше людей здатні розмістити гойдалки, тим більше будуть їх розміри.

 

Діаметр несучого елемента залежить від кількості людей, яких можуть розмістити дерев'яні гойдалки і максимального навантаження. Чим більше навантаження на гойдалки, тим більше повинен бути діаметр несучого елемента.

 

Від форми опори залежить, де необхідно розташувати гойдалки з дерева - на асфальті, на газоні, біля басейну і так далі. Опора гойдалка садова відповідає за їх стійкість, а значить і за надійність.

 

При виборі садових гойдалок варто звертати увагу на додаткові елементи, які роблять їх комфортнішими. До таких елементів відносять: м'які подушки для спинки і сидіння, зручні підлокітники з можливістю поставити чашки або стаканчики, а також подарункові пледи і інші дрібні деталі.

 

Додаткові функціональні можливості дерев'яних гойдалок, такі як регулювання висоти сидіння, регулювання рівня нахилу спинки сидіння, зміна розташування підлокітників, підключення підсвічування і багато іншого, роблять їх ще більш комфортними для відпочинку людини. Тому при виборі варто звертати увагу на дані можливості гойдалок з дерева .

 

Пропонуємо перейти за наступним посиланням якщо вас також цікавлять альтанки з дерева. У нас досить цікавий асортимент дерев'яних виробів, серед яких, сподіваємось є те, що вам сподобається.

 

Вибираємо гойдалки так, щоб потім не шкодувати

 

 

гойдалки, гойдалка, гойдалки садові, дерев'яні гойдалки, гойдалки з дереваГойдалкиОблаштовуючи територію, людина звикла керуватися комфортом і затишком. Це стосується як благоустрою свого житла, так і садової ділянки. Останнім часом невід'ємною частиною інтер'єру присадибної ділянки стали дерев'яні гойдалки, що стають заміною крісла-гойдалки і розвагою для дітей.

Різноманітність моделей іноді призводить покупця до розгубленості, так як зупинити вибір на чомусь одному буває складно. Потрібно визначитися, як вибрати гойдалки садові, щоб вони прослужили максимально довго, були зручними у використанні і невибагливими в обслуговуванні.

Для початку потрібно визначитися, який вид гойдалок вам необхідний. Це може бути стандартний одномісний варіант або модель, розрахована на двох або трьох осіб. Виходячи з цього, потрібно вибрати гойдалки, здатні витримати певну вагу, оскільки якщо придбати одномісну модель, що витримує навантаження до 60 кг, то вона навряд чи порадує кого-небудь крім дітей або тендітних дівчат.

 

Перше, на що необхідно звернути увагу - це практичність. gojdalky sadovi, гойдалки, гойдалка, гойдалки садові, дерев'яні гойдалки, гойдалки з дереваГойдалки садовіГойдалки садові призначені для установки на вулиці, значить матеріал, з якого вони зроблені повинен бути водовідштовхувальним. Тонких металевих елементів в конструкції краще уникати, так як часте потрапляння під дощ призведе до їх іржавіння. Наповнювачі для подушок або матраців повинні бути поролоновими, так як цей матеріал швидко висихає, не втрачаючи своїх первинних властивостей м'якості.

 

Друге - безпека гойдалок.

Якщо гойдалки стоять на землі, вони не повинні зсуватися з місця при розгойдуванні. Міцність конструкції - це те, без чого обійтися неможливо, тому тестуючи модель в першу чергу потрібно на ній максимально розгойдатися.

 

Третє - функціональність. derevjani gojdalky, гойдалки, гойдалка, гойдалки садові, дерев'яні гойдалки, гойдалки з дереваДерев'яні гойдалкиСучасні моделі випускаються з регульованою спинкою, сидіннями і підлокітниками. Це відмінна можливість підлаштувати кут нахилу під себе. Зазвичай гойдалки продаються не самі по собі, а з доповненнями у вигляді москітних сіток, подушок, пледів і навіть чохлів, які в разі негоди можуть захистити повністю всю конструкцію.

Вирішити, як обирається гойдалка садова можна виходячи з матеріалу конструкції. У всіх є свої плюси і мінуси. Пластикові моделі легкі в установці і догляді, але недовговічні, так як можуть тріснути від найменшого удару.

Металеві гойдалки садові дуже масивні, їх важко зрушити з місця, але вони прослужить не один десяток років.

Дерев'яні гойдалки можуть виготовлятися з екологічно чистих матеріалів, вони вдало гармоніюють з навколишньою природою, а також відрізняються міцністю.

Комбінований варіант, коли каркас виготовляється з металу, а сидіння з дерева, має досить естетичний вигляд і непогану міцність, але дерев'яні деталі вимагають ретельного догляду, без якого деякі елементи гойдалки з дерева доведеться періодично міняти.gojdalky z dereva, гойдалки, гойдалка, гойдалки садові, дерев'яні гойдалки, гойдалки з дереваГойдалки з дерева

 

 

Як зробити садові гойдалки своїми руками

 

 

садові гойдалки, гойдалки, гойдалка, гойдалки з дерева, гойдалки львівДуже часто сімейне проведення часу на дачі можна поліпшити, додавши якусь нову деталь. При цьому досить встановити на ділянці гойдалки. Незабутня дитяча радість компенсує всі можливі трудові та матеріальні витрати, які, до речі, не будуть надмірно великими.

 

Класифікація гойдалок для дачі.

 

Будь-яке будівництво починається з ескізу, тому необхідно з'ясувати для якої мети знадобиться майбутня споруда і де вона буде розташована. Залежно від рішення підбирається певна кількість матеріалу. При створенні виробу можна керуватися як розробленими проектами, так і проявити інженерну фантазію.

 

Але навіть з огляду на нестандартні варіанти, всі можливі моделі класифікуються на три категорії:

 

 

 1. Сімейна забава. Гойдалки, які прослужать і дітям, і дорослим. Це досить велика за габаритами споруда, що представляє собою підвішену на рамі лавку з високою спинкою. Зверху зазвичай встановлюється навіс від сонця або дощу.гойдалки, гойдалка, гойдалка садова, гойдалки садові

 2. Дитячі. Вони можуть бути зовсім простими - у вигляді сидіння і підвіски, і на каркасній основі. Останні являють собою міцну, надійну конструкцію з сидінням-крісельцем, або зовсім складну будову по типу «човники». Якщо виробом будуть користуватися маленькі діти, то необхідно використовувати ремінь фіксації.

 3. Переносний тип. Найпростіша гойдалка, яка підвішується в будинку, на веранді. Також її можна встановити на вулиці, і потім в будь-який момент зняти.

 

 

Виготовлення сімейних гойдалок.

 

Немає ніяких сумнівів, що подібна конструкція стане притягувати всіх членів сім'ї. Навіть дорослому товариству буде весело і затишно на свіжому повітрі розповідати веселі історії і розгойдуватися на широкій зручній лавці. При будівництві можна вибирати бажані розміри спинки або сидіння, керуючись особистими уподобаннями.

 

Необхідний матеріал і інструмент.

 

гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки садові, гойдалки фотоЗазвичай на дачі або в заміському будинку завжди є столярний інструмент і запас будматеріалу, тому спеціально купувати, можливо, нічого не доведеться. Для побудови знадобляться:

 

 

 1. Близько 15 дощок довжиною 2,5 метра і товщиною 2-3 см;

 2. 1 дошка такої ж довжини, 5 см завтовшки;

 3. Великих саморізів - 40 штук, дрібних - 200;

 4. 6 карабінів;

 5. Ланцюг необхідної довжини;

 6. 4 гвинта з кільцями.

 

 

Поєднання металевих виробів і деревини за кольором може бути відповідним або контрастним, це питання особистого погляду на естетику.

 

Для роботи буде потрібно звичайний столярний і слюсарний інструмент, з якого найскладнішими є дриль і циркулярна пила, тому проблем з оснащенням бути не повинно.

 

Процес виготовлення гойдалки.

 

гойдалки, гойдалки садові, гойдалки з дерева, гойдалка з дерева, гойдалка фотоНапиляйте з дощок шматків по півтора метра - для сидіння 17, для спинки 15 штук.  З товстої дошки виготовити 6 фігурних основ, які попарно з'єднуються. Вийдуть 3 деталі, що утворюють каркас лавки з виставленим кутом нахилу спинки. Зафіксувати планки сидіння і спинки до каркасу.

Встановити зручні підлокітники, прикріпивши їх до сидіння і рамі спинки. Прикріпити кільця і ​​ланцюг. Щоб гайка не врізалась в дерево, використовувати шайби.

 

Збірка опорної конструкції.

 

Каркас гойдалки повинен бути надійним, здатним з багаторазовим запасом утримати підвішену лаву. Збираються дві вертикальні стійки у вигляді літери А, з'єднані верхньою поперечиною. Для надійності бажано робити кріплення за допомогою болтів. Стійки фіксуються перекладинами за допомогою куточків і саморізів.

 

Верхню балку також необхідно посилити парою перекладин для підвищення стійкості. При установці споруди в ґрунт потрібно викопати ями не менше 80 см, встановити подушку зі щебеню, вставити стовпи і залити бетоном.

 

Комфорт і довговічність гойдалок.

 

гойдалка, гойдалки з дерева, гойдалки, гойдалки львівНеобхідно використовувати тільки надійний матеріал, перевіряти на наявність тріщин або сучків. Всі поверхні, особливо для дитячих сидінь, потрібно ретельно відшліфувати, прибрати напильником все, що стирчить і гострі кути.

 

Для продовження терміну служби бажано покрити конструкцію лаком чи фарбою. Матеріал для кріплення бажано вибирати з антикорозійними властивостями для запобігання гниття деревини.

 

Завдяки всім цим нехитрим способам садова гойдалка здатна багато років приносити радість дітям і дорослим.

 

 

Гойдалки для дорослих. Гойдалка для дітей

 

гойдалки, гойдалка, гойдалки з дерева, гойдалки львів

 

Хочете проводити час на дачі з максимальним комфортом? Немає приводу не купити садові гойдалки! Це і корисний предмет дачних меблів, і відмінна розвага для дітей і дорослих. Придбати їх зараз не є проблемою: магазинні каталоги повні найрізноманітніших варіантів.

Не варто вибирати першу-ліпшу модель: приділіть пошуку достатньо уваги. Гойдалки для саду повинні бути надійними і стійкими, зручними і привабливими. Звертайте увагу і на матеріал, і на особливості дизайну - і ви зможете купити те, що просто створено для вашої ділянки!

Втім, переходити до обговорення якості ще рано. Перш за все потрібно визначитися, для яких цілей - і для якого віку - купується гойдалка. Адже дитячі та дорослі моделі розрізняються досить істотно.

 

гойдалка, гойдалки, гойдалка садоваДитяча гойдалка.

 

Взагалі можуть являти собою прив'язану до гілки дошку, але зараз можна відшукати багато хороших і не найдорожчих моделей і в магазинах. Найголовніше для дітей - можливість високо розгойдуватися, а на дизайн вони не звертають особливої ​​уваги. Проте, якщо ви прагнете облаштовувати ділянку в єдиному стилі, легко можна підібрати дитячі гойдалки підходящої конструкції і забарвлення.

На гойдалках можуть гойдатися і дуже маленькі діти - на сайтах представлено безліч дитячих підлогових моделей. Такі моделі легко розкласти - і неможливо скласти випадково, дитині там комфортно - і в той же час безпечно, оскільки в ньому передбачена надійна страховка.

 

«Дорослі» гойдалки (гойдалка-диван).

 

Підвішений на каркас «диванчик» - найоптимальніша конструкція «дорослих» гойдалок. Звичайно, ними користуються і діти, але на такій моделі не можна високо розгойдатися, тому «дивани» менш цікаві малюкам.

Дорослі модулі повинні бути практичними - так, багато моделей можуть служити і в якості ліжка для здорового сну під відкритим літнім небом. Для цього у них повністю розкладається спинка. Не забувайте про корисні дрібниці в конструкції: наприклад, вам дуже придасться «підсклянник», куди зручно ставити чашки, пляшки та інші предмети.

гойдалки, гойдалки садові, гойдалка, дерев'яні гойдалкиГойдалки можна встановлювати в альтанках або на верандах, але зазвичай вони все ж знаходяться не в приміщенні. При цьому прибирати їх в будинок при кожному дощі далеко не обов'язково (та це й незручно). Конструкція багатьох моделей передбачає дах з водовідштовхувального матеріалу, а деякі можна навіть накривати чохлом. Цю можливість передбачають виробники, що враховують особливості нашого клімату.

Потрібно подумати і про цифри: перш за все звертати увагу на показник максимального навантаження, яке здатна витримати гойдалка. Відразу прикидайте, чи будете ви користуватися ними тільки самі (з сім'єю) або ж часто надавати їх у розпорядження гостей. Не менш важлива і вага самих гойдалок: він може становити від 25-30 до 90-100 кг. Легкі модулі зручно переміщати по ділянці, заносити в будинок, але вони, як правило, і менш стійкі.

Міцність і стійкість визначаються і характеристиками каркаса. Чим товщі труби - тим більше вони можуть витримати. Чим надійніше їх покриття - тим менша ймовірність появи слідів корозії. У будь-якому випадку, в тому числі при покупці найміцніших, потрібно звертати увагу на наявність гарантії, правильне оформлення документів - адже від поломок не застрахована жодна модель.

гойдалка, гойдалки, садові гойдалки, гойдалка садоваНу і, звичайно ж, не потрібно забувати про естетичну сторону. Зараз можна вибрати гойдалки найрізноманітніших забарвлень - все залежить від вашого смаку!

 

Якщо не забути про всі перераховані чинники, можна придбати чудові гойдалки і ні разу не розчаруватися в покупці. Забезпечуйте собі, близьким і гостям дачний комфорт!

 

 

Як встановити гойдалки у своєму дворі?

 

Напевно, кожен з нас пам'ятає одне з найвеселіших дитячих розваг - гойдалки. Навіть зараз, коли дитинство залишилося всього лише красивим спогадом, ми з радістю гойдаємось на гойдалках і ненадовго повертаємося в ті часи, коли щоденні роботи і рутина були чимось абсолютно чужим і незрозумілим. Таким чином, нічого дивного, що частина батьків, які бажають порадувати своїх нащадків, з усією серйозністю розглядають можливість встановити гойдалку і в своєму дворі.

 

Звичайно ж, запланувавши установку гойдалок у дворі власного будинку або садиби, дуже часто ми обдумуємо можливість сконструювати гойдалки самостійно, так як це більш економічний вибір в порівнянні з придбанням вже готових гойдалок у фахівців, які торгують гойдалками або в електронних магазинах. І все ж, не слід забувати про те, що в разі, якщо Ви робите гойдалки самі, то витратите дійсно багато часу і «пожертвуєте» не одним нейроном. Крім того, дуже важливо звернути увагу і на безпеку гойдалок: вони повинні бути адаптовані і для маленьких дітей, і для дітей старшого віку, не забуваючи також і про бажання дорослих з радістю на них покататися.

 

Вибір відповідного місця - половина справи.

 

Фахівці стверджують: перш за все, слід переконатися в тому, що на території, на якій планується встановлюватися гойдалка, досить вільного місця. Це означає, що навколо не повинно бути дерев, кущів, альтанки, огорожі, а також інших будівель, за які може зачепитися лавка. Згідно з рекомендаціями, по обидва боки гойдалок слід залишити близько 1,5 метрів вільного місця, а поруч з віссю гойдання має залишатися не менше 4 метрів вільного простору в обидві сторони. Тоді дитина не зможе ні за що зачепитися, а якщо їй захочеться зістрибнути з гойдалки, у неї буде достатньо місця зробити це безпечно.

 

Велике значення для безпеки гойдалок садових має і гладкість поверхні. Гойдалки з дерева можна встановлювати тільки на рівній поверхні. Слід звернути увагу і на площу, на якій вони будуть встановлюватися, на поверхню землі і її твердість. Ідеально, якщо поверхня має хоча б мінімальними властивостями амортизації ударів. Такими властивостями відрізняється пісок, щебінь, мульча, але ці матеріали можуть дуже швидко рознестися по всьому двору. Це означає, що поверхню землі біля гойдалки потрібно буде постійно поповнювати, а рознесені частки створять безладний вид всього двору. Почасти підходить і м'яка трава, але дитина, що гальмує ногами, дуже швидко утворює в ній дві неестетичні і небезпечні борозни. Тому, якщо є можливість, варто вибрати спеціальні гумові колодки, які допоможуть уникнути важких травм в разі, якщо дитина впаде. А ось асфальт або гравій - це найгірший вибір, не рекомендується встановлювати гойдалку на такі тверді поверхні.

 

Матеріали для гойдалки - дерево або метал.

 

Найчастіше, для монтажу гойдалок вибирають метал або дерево, в залежності від їх каркасу, вони можуть утримувати до 500 кг ваги, проте, для того, щоб вони витримали таку вагу, були стабільними і безпечними, слід пам'ятати про декілька речей. Якщо Ви вирішили ставити дерев'яні гойдалки, вибирайте соснові або дубові округлі циліндри або прямокутні бруси, діаметр яких складе не менше 8 см. У тому випадку, якщо Ви вирішите ставити металеві гойдалки, найкраще використовувати металеві труби діаметром в 32 мм. Звичайно ж, завжди можна використовувати і дует дерева і металу: дерев'яні стовпи і металева перекладина або металеві стовпи і дерев'яна поперечина.

 

Ще один важливий момент, про який Ви повинні подумати, це догляд за гойдалками. Дерев'яні гойдалки, як і будь-яка інша дерев'яна річ, вимагає більше догляду: дерево потрібно просочувати імпрегнатом, регулярно чистити, перефарбовувати або повторно покривати лаком. В іншому випадку воно через кілька років втратить свій естетичний вигляд і почне розкладатися. Металеві гойдалки досить протерти і змастити мастилом механізм, щоб він не скрипів.

 

Переконайтеся в безпеці конструкцій гойдалки.

 

Дуже важливо вибрати належний тип каркасу. За словами фахівців, можливі кілька варіантів: традиційні стандартні гойдалки, які складаються з чотирьох стовпів і поперечини, традиційні з драбинкою або платформою для зісковзування, традиційн, на яких можуть кататися кілька людей, що сидять поруч, або гойдалки, на яких можна хитатися, сидячи один навпроти одного.

 

Під час установки гойдалки слід переконатися, що їх конструкція досить міцна і відсутня яка б то не було можливість випадково її демонтувати. А це значить, що гойдалка повинна бути скріплена кріпленнями, наприклад, цвяхами або шурупами, або сконструйовані з самостійно фіксованих деталей. Конструкція повинна бути рівною, у неї не повинно бути кутів або гострих виступів. Крім того, дуже важливо не залишати щілин, в які можуть потрапити волосся Вашої дитини або його одяг. У гойдалках не може залишатися таких місць, на які дитина може забратися вище, ніж на 2,5 м. Слід так само подумати і про висоту розгону. Не можна встановлювати такі вироби, які прокручуються під кутом в 360 градусів.

 

Гойдалки - чудова розвага і для малюків, і для дорослих, але їх установка - це відповідальна робота, тому слід щиро відповісти собі на питання: чи зможу я все зробити правильно? Якщо в думки закрався сумнів, довірте цю роботу фахівцям або придбайте вже готову гойдалку, щоб бути спокійним за безпеку своїх дітей.

 

 

Аксесуари для садових гойдалок

Аксесуари для садових гойдалок.

 

Якщо на вашій дачній ділянці є гойдалки, то напевно їм не доводиться пустувати ні дня. Де ще з таким задоволенням можна погратись дітям і відпочити дорослим! Зазвичай садові гойдалки вже з моменту своєї появи стають найбільш "популярним" місцем на дачі.

 гойдалки, гойдалка, гойдалки садові, альтанки, гойдалки львів, гойдалки з дерева

А значить, слід подумати про те, як їх привабливо оформити, щоб і гості милувалися, і самим господарям відпочинок приносив естетичне задоволення. Найлегше прикрасити гойдалки, додавши до них аксесуари на зразок подушок, покривал, декоративних прикрас. Якщо не хочеться витрачатися на покупку готових, можна змайструвати їх і своїми руками. А як і з яких матеріалів це зробити, ми зараз розповімо.

 

Тент - надійний дах для садових гойдалок.

 

гойдалка, гойдалки, садові гойдалки, гойдалки львів

Зазвичай тент йде в комплекті з гойдалками, але якщо гойдалки ви змайстрували своїми руками або у вас виникло бажання його змінити, зверніть увагу на наступні моменти:

 

 1. Тент бажано робити з водонепроникної тканини. Тоді вам не доведеться в разі негоди закривати дощовиком всю конструкцію, досить буде накрити сидіння, а від дрібного дощику, що мрячить і зовсім додаткового захисту не знадобиться.
 2. Оскільки гойдалки постійно стоять на вулиці, тканина повинна бути стійка до вигорання.
 3. Вибираючи тент, зверніть увагу на моделі з вшитою москітною сіткою, так ви позбудетеся ще і від проблем з комахами.

 

Важливо! Купуючи сидіння, тент, москітну сітку для гойдалок, обов'язково звертайте увагу, чи підходять вони за розмірами саме для вашої моделі.

 

Москітна сітка - щоб відпочинок був комфортним.

 

Посидіти ввечері на вулиці за книгою або рукоділлям, не побоюючись стати здобиччю комарів? Поставити гойдалку біля квітника, не турбуючись з приводу літаючих поблизу бджіл? Запросто, якщо у вас є москітна сітка. Також вона трохи приглушить сонячні промені в полуденну спеку, захистить від піднятого вітром пилу і навіть врятує від дрібного дощику, що мрячить.

Різновидів сітки можна зустріти кілька:

 

 1. На одній блискавці по центру (розкриваються за принципом штор)
 2. На двох блискавках по боках (де передня частина відкидається нагору)
 3. Суцільна (яку потрібно підняти, щоб пройти всередину)

 

Рятуємо садові гойдалки від негоди: захисний чохол.

 

гойдалки, гойдалки садові, гойдалка, гойдалки з дерева, гойдалки львів, альтанки

Для захисту гойдалок і особливо їх текстильних елементів від негоди обов'язково придбайте чохол з непромокаючого матеріалу. У продажу можна зустріти моделі двох видів:

 • Закривають виключно сидіння,
 • Закривають гойдалки повністю, разом з тентом.

 

Другий варіант практичніший, особливо якщо гойдалки стоять на відкритому місці, а не під дахом, якщо ви не маєте можливості їх прибирати в разі дощу або відвідуєте дачу наїздами.

Чохол захистить гойдалки від вологи, пилу, пташиних «міток», слідів перебування гуляючих по ділянці ваших власних або сусідських тварин. У спекотні дні чохол, накинутий на гойдалки з відкритою передньою частиною створить приємну тінь.

Порада. Практичніше за все мати кілька знімних чохлів для сидінь, щоб мати можливість змінювати їх по мірі необхідності.

 

Подушки і декоративний текстиль для садових гойдалок.

 

гойдалки львів, гойдалка, гойдалки з дерева, гойдалки київ, альтанки

 

Текстильні елементи - найбільш вразлива частина гойдалок. Дощ, сонце, ненавмисно пролита кава, собака, підхопився брудними лапами на сидіння ... повністю захистити розташовані на вулиці гойдалки від забруднень і впливу зовнішніх чинників практично неможливо. Як наслідок - тканина подушок втрачає охайний вигляд, вигорає, з'являються плями, тоді як каркас гойдалок все ще як новенький. Втім, заміна подушок може бути не вимушеним заходом, а способом надати гойдалкам більш оригінальний вигляд, зробити сидіння зручніше і м'якше.

Порада. Якщо стандартні подушки для садових гойдалок не влаштовують вас за кольором, дизайном або здаються недостатньо м'якими і зручними, можна змайструвати нові самостійно.

 

гойдалки львів, гойдалка садова, гойдалка, гойдалки, гойдалки з дерева, гойдалки київ

 

Зробити подушки своїми руками не так вже й складно: стандартні сидіння зазвичай складаються з двох складових: текстильного чохла і наповнювача. Але до вибору матеріалів потрібно поставитися відповідально - це запорука їх довгої служби та вашого комфорту.

 

Вимоги до текстилю наступні:

 • Стійкість до вигорання на сонці;
 • Міцність і зносостійкість;
 • Тканина повинна легко пратися, швидко сохнути, не линяти і не зсідатись при пранні.

 

Подушки зроблять ваш відпочинок комфортнішим.

Звичайно, практичніше синтетичні матеріали, а особливо шкірзамінник - здається, протер ганчірочкою і поверхня як нова. Тільки от сидіти на таких подушках в спеку дуже некомфортно. Золота середина - сумішеві тканини з бавовни і синтетики або натуральні високої міцності, типу гобелена. Ще один варіант - натуральні тканини зі спеціальною обробкою для підвищення їх зносостійкості (наприклад, з водо- і брудовідштовхуючим просоченням).

 

Наповнювачем для подушок можуть служити:

 • Поролон;
 • Холлофайбер;
 • Синтепон;
 • Комфорель, пінополістирол (синтетичні кульки).

 

Сидіння багатомісних гойдалок можуть складатися як з кількох подушок, так і з двох прямокутних матраців, з'єднаних або не поєднаних між собою. Крім власне сидінь гойдалки комплектуються текстильними м'якими підлокітниками, декоративними подушками і накидками. Їх легко можна змайструвати своїми руками.

 

Щоб зробити відпочинок не тільки комфортним, але і естетично приємним, оточіть гойдалки квітковими клумбами або діжками з рослинами, встановіть поруч декоративний фонтанчик. Якщо у вас є маленькі діти, спорудіть поруч пісочницю або дитячий будиночок - так ви зможете не втрачати малюків з поля зору.

 

При бажанні навіть найпростішу бюджетну або саморобну модель садових гойдалок ви можете перетворити в розкішне місце для відпочинку, варто тільки проявити фантазію і певну частку майстерності.

 

 

Огляд гойдалки

 

Огляд гойдалки. Самостійне виготовлення.

 

гойдалка, гойдалки, гойдалки львів, садові гойдалки, альтанкиГойдалки - мабуть одні з найнезабутніших та яскравих спогадів нашого дитинства, вони дарували нам відчуття вільного, нестримного польоту. Можливо саме тому, ставши дорослими гойдалки садові (фото наведені нижче) стають неодмінним атрибутом заміського будинку чи дачі, як спроба хоч трохи, але повернути те відчуття свободи, ширяння і радості. Це можуть бути як елегантні гойдалки, що мають тент для захисту від сонця, або гойдалки «гамачного» типу, що підвішуються на ланцюгах. Дуже популярними є дерев'яні гойдалки - вони повністю відповідають загальній концепції заміського дому єдності з природою.

Гойдалки, гойдалки фото, гойдалка, гойдалки київ

 

Зміст

 • Різновиди садових гойдалок
 • Особливості самостійного зведення гойдалки
 • Підбір моделі гойдалок і місця на ділянці
 • Закупівля складових
 • Покрокове зведення гойдалки своїми руками

 

Гойдалки, гойдалка, альтанки, гойдалки фото, качели

Різновиди садових гойдалок.

 

Один із способів урізноманітнити і облагородити відпочинок на дачній ділянці - садові гойдалки, виготовлені власноруч або куплені в магазині садових меблів. Встановити гойдалки своїми руками також нескладно навіть для людини з незначним досвідом в зведенні об'єктів.

 

Залежно від того, для кого і з якою метою встановлюються гойдалки на ділянці, їх зовнішній вигляд, розміри і складність конструкції будуть змінюватися. Найбільш поширеними типами конструкцій є:

Гойдалки, гойдалка, альтанки, гойдалки фото, качели

 • Гойдалки на А-подібних опорах
 • Переносні гойдалки-гамаки на ланцюгах
 • Гойдалки на П-подібній рамі з лавою
 • Гойдалки-шезлонг

 

 

Гойдалки, гойдалка, альтанки, гойдалки фото, качели, качеля, swingГойдалки на А-подібних опорах з різними типами сидінь (від простої планки до міцного крісла) ідеально підходять для літнього відпочинку дітей і дорослих. Переносні гойдалки-гамаки можуть витримувати пару дорослих і встановлюватися в різних частинах ділянки. Якщо ж мова йде про сімейний відпочинок, під час якого і дорослим і дітям буде приємно погойдатися на зручних гойдалках, варіант з лавою на П-подібній рамі найбільш оптимальний за рахунок міцності і зручності.

 

Гойдалки, гойдалка, альтанки, гойдалки фото, качели, качеля, swing

Сучасні садові гойдалки - це досить фундаментальне виріб, особливо коли мова йде про сімейний варіант. Це досить масивна і стійка споруда, що має широку зручну лаву, на якій може розміститися 2-3 людини. Великий тент закриває гойдалки від спекотного сонця, часто в комплект входить і москітне укриття. Воно вбереже він настирливих комах ввечері, і збереже сон малюка вдень ​​на свіжому повітрі.

 

Гойдалки шезлонг, незважаючи на візуальну крихкість (мають всього одну точку кріплення), що створюють відчуття легкості, насправді можуть запросто витримати двох дорослих і дитини. При бажанні, взимку їх можна без проблем розмістити всередині будинку.

 

Гойдалки, гойдалка, альтанки, гойдалки фото, качели, качеля, swing, arbor

Окремо варто відзначити розділення конструкцій ще й за матеріалом їх виготовлення. Все більшої популярності набирають садові гойдалки з металу, так як при відносній легкості гойдалки, довговічність її служби забезпечується міцністю матеріалу. Крім цього, метал не вимагає особливого догляду.

Зустрічаються також конструкції з пластика. Їх перевагою є низька ціна і простота монтажу. Однак такий варіант можна купити тільки для забезпечення відпочинку дітей дошкільного віку, так як межа міцності пластика досить низький.

Класичним же варіантом є садові гойдалки, виготовлені з дерева. Дерево прекрасно вписується в обстановку будь-якої садової ділянки. Залежно від складності конструкції і дорожнечі породи, гойдалки можуть бути як найпростішими, так і преміум-класу.

 

Особливості самостійного зведення гойдалок.

 

Якщо власнику дачної ділянки, при відвідуванні магазину садових меблів не попався розпродаж на гойдалки, швидше за все, без знижки і можливості купити дану конструкцію недорого, у нього з'явиться бажання спорудити її самостійно. Для таких ситуацій важливо знати алгоритм дій і список необхідних інструментів.

 

Грубо кажучи, весь процес спорудження садової гойдалки на ділянці можна поділити на три основні стадії. До них відносяться:

 

 • Підбір моделі і місця на ділянці
 • Закупівля складових
 • Покрокове зведення гойдалки своїми руками

 

Розглянемо детально перераховані стадії на прикладі процесу спорудження гойдалки-лавки на А-подібній рамі для всієї родини.

 

Підбір моделі гойдалок і місця на ділянці.

 

Від вибору того чи іншого різновиду садової гойдалки процес установки буде змінюватися. Тому, перш, ніж приступати до наступних етапів, варто прочитати відгуки про різні моделі і типи конструкції, а також вивчити фото і креслення в мережі, щоб мати можливість оцінити свої сили.

 

Після того, як вибір моделі здійснено, важливо заздалегідь продумати і підготувати місце, на якому розміщуватиметься конструкція. Бажано, щоб це була ділянка, розташований в зоні відпочинку, якщо така є. Тінь дерев, відкритий майданчик, звільнена від колючих чагарників, і наявність квітів будуть тільки до речі.

 

 

 

 

Лавки і гойдалки - окраса саду

 

Лавки і гойдалки - окраса саду.

 

Складно уявити, яким був би ваш сад, якщо би у ньому не було гойдалок або лавок. Напевно це було б непривабливе місце, де ні пограти, ні відпочити. Змінити дачну ділянку під силу кожному навіть при мінімальному бюджеті. Хоча й існує багато методів облаштування прибудинкової території, лавкам і гойдалкам приділяється особлива увага.

 

Оформляємо зону відпочинку.

 

Елітні садові гойдалки - прекрасна можливість чудово оформити зону відпочинку для дітей та дорослих. Сучасний виробник пропонує велику кількість моделей, тому кожен бажаючий зможе вибрати вироби, виходячи зі своїх переваг. Ви можете встановити дерев'яні моделі в класичному стилі, дитячі вироби або гойдалки-дивани. Останній варіант досить зручний. Такі моделі не займають багато місця і складаються. Можуть розташовуватися на відкритому майданчику, веранді, терасі.

Якщо немає коштів на придбання готових виробів, не турбуйтеся. При бажанні гойдалки можна спорудити самостійно. Найпростіша модель - дошка з отворами, через які потрібно простигнуть шнурок і прив'язати до дерева.

 

Лавочки - прикраси ландшафту.

 

Створюючи ландшафтний дизайн, ніяк не обійтися без лавок. Вони можуть бути будь-яких форм і розмірів. Все залежить від ваших вимог і фантазії. Для дорослих лавочки, як і гойдалки садові купити можна в магазині. Якщо меблі призначаються дітям, їх краще спорудити своїми руками. Побачивши лаву у вигляді тварини або з його зображенням, дитина напевно зрадіє. Пам'ятайте: малюки люблять яскраві фарби, тому, створюючи дитячий куточок, не бійтеся переборщити. Чим більш яскраві кольори - тим веселіше дитяче життя.

 

Де поставити садові меблі.

 

Якщо в сім'ї є маленькі діти, то питання де встановити гойдалки відразу ж відпадає. Зрозуміло де - в дитячому куточку. З лавочками інша справа. Їх краще встановлювати в місцях, з яких відкривається гарний вид. Присівши на лаву, можна насолоджуватися ароматами квітів, поспостерігати за життям птахів або просто дивитися на квітучі клумби.

Є на дачі озеро? Це унікальне місце для усамітнення. Тому лавка біля води просто необхідна. Погодьтеся, спостерігати за «жителями» ставка - захоплююче і цікаве заняття.

Дерев'яні, пластикові «гарнітури» в різному виконанні і садові гойдалки інтернет-магазини надають в великому асортименті. Залишилося тільки визначитися зі стилем і вибрати підходящі варіанти.

Садові гойдалки на всі часи

 Садові гойдалки на всі часи. Гойдалки Львів, гойдалка, гойдалки садові, альтанки, гойдалка з дереваУ всі часи садові гойдалки вважалися прекрасним аксесуаром для облаштування ділянки. За допомогою їх різних типів можна оптимально організувати зону відпочинку, додати затишку терасі або альтанці, надати максимального комфорту зоні для барбекю. Різноманітність сучасних моделей, яке можна оцінити тут, дозволяє підібрати виключно таку, що підходить до стилю оформлення саду, а також відповідає фінансовим критеріям, задовольняє потреби власників у зручності. Сучасні моделі садових гойдалок можуть відрізнятися за цілою низкою характеристик. Основною вважається класифікація за матеріалом виготовлення гойдалок - з пластмаси, металу, дерев'яні, комбіновані. Наприклад, садова гойдалка №2, що у нашому каталозі - зручна містка модель зроблена на основі міцних брусів, по оригінальній технології, що забезпечує їй додаткову стійкість та красу.Гойдалка, гойдалки, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки купитиПластмасові моделі є одним з найбільш дешевих варіантів дачних, садових гойдалок. Крім вартості, перевагою таких гойдалок вважається їх легка вага, що забезпечує простоту догляду. Такі моделі досить зручно і легко розбирати, мити, перевозити. А до недоліків відноситься крихкість пластика, який часто страждає при ударах або від сильних морозів.Гойдалки, гойдалка, гойдалки Київ, качели, качеляНайбільш поширеним сьогодні варіантом є металеві садові гойдалки. Зазвичай їх каркас для збільшення термінів ефективної експлуатації покриваються спеціальними полімерними складами, що запобігають появі іржі. Для полегшення конструкції металеві сидіння виробляються перфорованими, часто можна зустріти моделі з сидіннями з оцинкованої сітки. Переваги металевих гойдалок цілком очевидні: довговічність, міцність, відносна легкість конструкції, простота догляду, а серед недоліків виділяється обмеженість колірної гами рами і здатність металу сильно нагріватися під сонячними променями, що доставляє певні незручності.Гойдалки, гойдалки садові, гойдалка, качели, качеля, качели купитьДерев'яні гойдалки для саду стануть ідеальним варіантом для цінителів натуральних матеріалів, а також противником використання на природі «грубого» металу. Примітно, що даний тип садових гойдалок одночасно займає два цінових полюса. Зроблені своїми руками вони є найдешевшим варіантом таких садових меблів, при цьому в топовому ринковому сегменті знаходяться «елітні» дерев'яні гойдалки.  

Як вибрати садові гойдалки?

 

Як вибрати садові гойдалки?

 

Гойдалка, гойдалки, gojdalky, gojdalka, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки купити

Краса і зручність потрібні нам не тільки в будинку, але і за його межами. Особливо, якщо мова йде про власний двір чи сад. Немає значення, дача це, заміський будинок або невеликий будиночок в селі - всюди хочеться затишку і зручності. Садова гойдалка і є такою річчю, яка забезпечить хороший відпочинок від повсякденних турбот і роботи.

 

Гойдалка, гойдалки, gojdalky, gojdalka, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки Львів

 

Вибір гойдалок на сучасному ринку досить широкий, щоб задовольнити будь-які смаки. У відповідному саме для вас ціновому сегменті завжди можна вибрати зручні, функціональні і якісні садові гойдалки. Потрібно всього лише звернути увагу на кілька характеристик.

 

Якими ж бувають гойдалки?

 1. Для дітей;
 2. Для дорослих;
 3. Комбіновані;
 4. Універсальні.

 

Якщо мета покупки гойдалок садових - зробити подарунок дітям, то це повинні бути гойдалки, які добре розгойдуються і мають досить велику амплітуду руху. Вони повинні бути легкими і в той же час стійкими і надійними. Діти люблять відчуття польоту і активний відпочинок їм подобається набагато більше.

 

Гойдалка, гойдалки, gojdalky, gojdalka, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки Львів

Гойдалки садові для дорослих - це, скоріше, місце пасивного відпочинку, "диван" з функцією гойдання. На таких гойдалках хочеться полежати в тіні на свіжому повітрі, подрімати, почитати книгу або посидіти з приємним співрозмовником. Тому такі гойдалки повинні бути досить великими, двох-, трьох-, або навіть чотиримісні, укомплектовані подушками, пледом, тентом від сонця і дощу.

Такі гойдалки мають не дуже велику амплітуду розгойдування, але зате вони дуже зручні для довгого сидіння і розраховані на більшу вагу.

Якщо гойдалка потрібна для сім'ї з дітьми, можна вибрати модель, яка припаде до смаку і дітям і дорослим - універсальні і комбіновані гойдалки створені саме для цього.

Друге, про що потрібно подумати - це матеріал, з якого зроблені садові гойдалки. Найпоширенішими є дерево і метал.

Гойдалка, гойдалки, gojdalky, gojdalka, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки купити, гойдалки Львів

Дерев'яні садові гойдалки крім надійності, міцності і зручності, мають додаткові переваги - вони безпечні не тільки для людини, але і для навколишнього середовища. До того ж, вони чудово виглядають в будь-якому дворі, біля кожного будинку - будь то великий особняк або маленький будиночок - вони не порушать навіть найвишуканіший ландшафтний дизайн.

Також слід звернути увагу на стійкість садових гойдалок. Особливо це стосується дитячих варіантів - чим більше амплітуда розгойдування, тим більш високою стійкістю повинна володіти вся конструкція.

У садових гойдалках дуже важливим є зручність місця для сидіння - лава повинна бути досить широкою, з правильним кутом нахилу спинки (або мати можливість її регулювання), бути на не надто великій висоті від поверхні, на якій вона встановлена. Більше зручності гойдалці можна додати за допомогою подушок і пледів.

Важливою деталлю конструкції гойдалок садових є накриття - захист від дощу або прямих сонячних променів. На що звернути увагу: воно повинно бути легким, міцним, водонепроникним і стійким від вигорання на сонці.

Гойдалка, гойдалки, gojdalky, gojdalka, гойдалка садова, гойдалки Київ, гойдалки з дерева купити

Перед покупкою гойдалки необхідно поцікавитися, наскільки сподобалася вам модель проста в експлуатації. Чи потрібна буде періодична обробка для захисту від корозії, деревних шкідників, вологості, які погодні та кліматичні умови може витримати, наскільки стійко переносить перепади температур та інше.

 

До вибору садових гойдалок потрібно ставитися приблизно як до покупки звичайного дивана - краса і зручність повинні бути підкріплені функціональністю, надійністю і довговічністю.

 

Види гойдалок і їх особливості

Види гойдалок і їх особливості.

Гойдалки дерев'яні без дашка

Для дорослих гойдалки - це відпочинок. Для дітей же вони є засобом розваги. Виходячи з цього гойдалки можна розділити на кілька видів:

 

Дитячі гойдалки.

 Вони легкі, найчастіше одномісні. Діти не хочуть мирно погойдуватися під сонечком, їм важлива амплітуда і швидкість. В цьому випадку при виборі гойдалок потрібно орієнтуватися на безпеку дитини. Жорсткі металеві або дерев'яні конструкції безпечніше мотузкових. На гойдалці повинні бути встановлені обмежувачі, що перешкоджають сильному розгойдування і не дають провернути «сонечко». Переконайтеся в наявності на сидіннях страхувальних кріплень, які не дозволять маленькій дитині випасти під час катання.

Вишукана гойдалка з дерева під накриттям від сонця

Садові гойдалки.

Комфортні і м'які підвісні диванчики, які здатні винести більше навантаження. На таких гойдалках можна відпочивати цілою компанією або ж дрімати в тиші власного саду. У деяких моделях є захист від сонця у вигляді декоративного навісу, а самі гойдалки виконані з привабливих матеріалів, щоб прикрашати присадибну ділянку.

 

Гамак-гойдалки.

Призначені для комфортного відпочинку на лежаку. У більшості випадків дозволяють розгойдуватися вліво-вправо, на відміну від класичних гойдалок.

Гойдалки садові 2020 року

Матеріал каркаса - основа ціни і безпеки.

 

При виборі садових гойдалок визначитеся з матеріалом каркаса. У всіх видів є свої переваги і недоліки, які балансують в співвідношенні ціна / якість / привабливість.

 

 • Пластикові каркаси - найдешевші і легкі. Їх зручно перевозити, вони не бояться води і не втрачають презентабельний вигляд через вплив погоди. Такий каркас не страждає від мікроорганізмів, але має ряд недоліків. Наприклад, не всі види пластика стійкі до морозів, а міцність гойдалок на пластиковому каркасі поступається дерев'яним і металевим.

Найкращий вибір по запиту гойдалка садова

 • Дерев'яні каркаси виглядають солідно, надають більш природний вигляд присадибній ділянці, та й загалом дерево приємніше на дотик і не так нагрівається на сонці. На противагу можна сказати, що дерев'яні каркаси все ще не такі міцні, як металеві, що не дуже люблять вологу навіть при наявності спеціального водостійкого покриття. Їх можуть надати перевагу комахи і дерево зажадає регулярного догляду.

Фото гойдалки. Ціна, якість.

 • Металеві каркаси - найміцніші і довговічні. Вони надійно стоять на землі, їм не страшні навантаження, а якщо ви турбуєтеся, що метал може виглядати непрезентабельно, то зверніть увагу на декоративні моделі, які іноді прикрашають куванням ручної роботи.

Найкраща садова гойдалка у світі.

Сучасні гойдалки на металевому каркасі, розраховані на трьох осіб, можуть витримувати масу до 320 кілограмів. При цьому варто звернути увагу на діаметр трубок несучих опор гойдалок. Чим він більший, тим важче і міцніше буде каркас. Важку конструкцію складніше переміщати по ділянці, а й шанси зрушити її розгойдуванням менші.

 

2023 © jarmas.com.ua